• ساعت : ۲۱:۴۳:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۹۰۶۷
اطلاعیه نحوه حضور كاركنان در ادارات ستادی شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شركت‌های تابعه

بنابر اعلام مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به آگاهی می‌رساند از تاریخ شنبه ۱۳ دی‌ماه تا اطلاع ثانوی، ساعت کاری و شیوه حضور کارکنان در ادارات ستاد ‏و واحدهای اداری شرکت‌های تابعه به شرح زیر می‌باشد:

۱- درصد مجاز حضور کارکنان روزکار ستادی در کلیه شهرهای حوزه‌ی فعالیت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برای مشاغل کمتر ضروری دو سوم و برای مشاغل کاملاً ضروری صددرصد می‌باشد.

۲- تشخیص خدمات کاملاً ضروری در صنعت نفت با «ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس ‏کووید ۱۹» و تا پیش از اعلام رسمی آن بنا به تشخیص مسئولان مربوطه خواهد بود.

۳- کارکنانی که بر اساس بندهای فوق از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند لازم است در صورت امکان نسبت به انجام ‏وظایف خود بصورت دورکاری اقدام نمایند و ادارات مربوطه نیز موظف به ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز می‏‌باشند. بدیهی است در صورت عدم امکان انجام دورکاری عدم حضور کارکنان در محل کار، به عنوان مرخصی ‏ارفاقی ایام کرونا محاسبه خواهد شد.

۴- کارکنان محترم روزکار عملیاتی صرفاً با صلاحدید و مجوز سرپرستان مربوطه، مشمول شرایط یادشده خواهند ‏بود.

۵- ‏ کارکنان محترم نوبتکار و نیز شاغلین طرح‌های اقماری از دستورالعمل‌های یادشده مستثنی میباشند.

۶- تردد خودروها و ماشین‌آلات شرکتی و استیجاری در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ‏همراه با برگ ماموریت معتبر صادر شده توسط مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و نیز ادارات ترابری ‏شرکت‌های بهره‌بردار، بلامانع است.

۷-ساعت کاری ادارات ستادی در کلیه شهرهای حوزه فعالیت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به جز شهر اهواز از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ و برای شهر اهواز از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۳۰ می‌باشد.

 

روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

امتیاز :  ۳.۴۵ |  مجموع :  ۱۱

برچسب ها

    V6.0.5.0