• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 1569
علیرضا هیهاوند مدیرعامل شركت بهره‌برداری نفت و گاز مسجد سلیمان شد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با صدور حکمی علیرضا هیهاوند را به عنوان مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجد سلیمان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز جنوب، مهندس احمد محمدی در این حکم ضمن برشمردن اهم وظایف مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، تاکید کرد: امید است با استعانت از پروردگار متعال، استفاده بهینه از سرمایه های انسانی متخصص و سختکوش شاغل در آن شرکت، هماهنگی و تشریک مساعی با مدیریتهای ذیربط در ستاد شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باشید.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در حکم دیگری ضمن قدردانی از مهندس قباد ناصری در دوره بیش از چهار ساله تصدی مدیریت عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان وی را به عنوان مشاور مدیرعامل در شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز  منصوب کرد.

شایان ذکر است مهندس هیهاوند دانش آموخته آموزشگاه فنی و حرفه ای اهواز، کاردانی الکترونیک و کارشناسی مهندسی صنایع است.

وی در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از سال ۸۵تا ۹۲رئیس اداره نگهداری و تعمیرات، از سال ۹۲تا ۹۸مدیرعملیات و از سال ۹۸ تا کنون مشاور مدیرعامل در امور عملیات بود.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، یکی از پنج شرکت تابعه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب است که راهبری حدود ۲۰ میدان نفتی و گازی را در گستره ۲۷ هزار کیلومتر مربع عهده دار است.

امتیاز :  ۳.۵۰ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

    V5.7.4.0