• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ 
به همت کارشناسان مخابرات مناطق نفتخیزجنوب انجام شد
طراحی و ساخت مراكز تلفن پكس و مدیریت بحران

به همت كارشناسان مخابرات شركت ملی مناطق نفت‌خيز جنوب، مراكز تلفن مديريت بحران، پکسِ مدیریت و پکس بهره‌برداری ساخته شد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب، این مراکز با تكيه بر توانمندی و دانش فنی كاركنان و از محل بازيافت تجهیزات قدیمی از رده خارج  و امكانات موجود، طراحی، ساخته و نصب و راه اندازی گرديد.

در این اقدام صرفه جویانه، مركز تلفن قدیمی و فاقد کارایی پكس مديريت(دو شماره‌ای) و بهره‌برداری(سه شماره‌اي)، با يك مركز تلفن جديد جایگزین گردید كه خود این مرکز نیز از تجهيزات بدون استفاده و مازاد طراحی، بازسازی و پيكربندی شده بود.

همچنين در راستاي اجرايی دستورالعمل قانون مديريت بحران كشور، كارشناسان اداره مخابرات ستاد اقدام به طراحی و ساخت يك مركز تلفن قابل حمل با امكانات لازم برای شرايط بحرانی نمودند كه در صورت از كارافتادن هر يك از مراكز تلفن ثابت، اين سيستم قابل حمل امكان برقراری ارتباط تلفنی براي ۵۰۰ مشترك را در كمترين زمان ممكن فراهم می‌سازد.

قرار است براي هر يك از شركت‌های تابعه و مجموعه ستاد مناطق نفت‌خيز جنوب يك مركز تلفن قابل حمل جداگانه ساخته و در همان منطقه نگهداری شود.

شايان ذكر است، اين پروژه بدون بار مالي انجام و راه‌اندازی شد و هر مركز حدود ۵۰ ميليارد ريال صرفه‌جویی اقتصادی در بر داشته است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0