• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ 
نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌های طرح ۲۸ مخزن برگزار شد

نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌های طرح ۲۸ مخزن روز سه شنبه ۱۸ شهریورماه به میزبانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در این نشست به تشریح ابعاد و اهداف طرح افزایش و نگهداشت تولید ۲۸ مخزن مناطق نفتخیز جنوب پرداخت و اظهار داشت: هدف اصلی این طرح نگهداشت و افزایش تولید است اما علاوه بر آن اهداف دیگری از جمله تقویت شرکت های ایرانی حوزه اکتشاف و تولید(E&P)، توسعه ساخت داخل و اشتغالزایی را دنبال میکنیم و روابط عمومی کارفرما و شرکت‌های همکار این طرح، باید با همین رویکردها به فعالیت تخصصی بپردازند.

شهرام وردک گفت: در این طرح به دنبال این هستیم که شرکت‌های ایرانی همکار و به تبع آن روابط عمومی آن‌ها، تجربه‌ای نو به دست آورند، رشد کرده و در تراز منطقه‌ای و حتی بین‌المللی فعالیت نمایند.

وی با بیان اینکه این طرح باید برای شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و حتی شرکت های پیمانکار، افزایش سرمایه اجتماعی به همراه داشته باشد گفت: این شرکت برنامه‌هایی مشارکتی، منسجم، همسان و همسو برای اطلاع‌یابی و اطلاع رسانی، مستند سازی و تولید محتوا و انجام فعالیت‌های مرتبط با مسئولیت‌های اجتماعی تدوین نموده است که در تعامل با شرکت‌های پیمانکار طرح اجرا خواهد شد.

در این نشست رؤسای روابط عمومی شرکت‌های پیمانکار طرح نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفت خیز جنوب نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون موضوعات جلسه پرداختند.

طرح توسعه ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شامل ۲۷ بسته قراردادی است که با اتکا به توانمندی شرکت‌های داخلی و با هدف افزایش و نگهداشت حدود ۶۰۰ هزار بشکه در روز نفت خام، در گستره استان‌های خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و ایلام در دست اجرا میباشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0