• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ 
مسابقات سنگنوردی دهه مبارك فجر در شركت آغاجاری برگزار شد

مسابقات سنگنوردي دهه مبارك فجر در شركت آغاجاري برگزار شد.

همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر مسابقات سنگنوردي با حضور ورزشكاران در مجموعه ورزشي ولايت برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :

بمناسبت فرارسيدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي مسابقات سنگنوردي نفت اميديه با شركت ورزشكاران اين رشته ورزشي در سه رده نونهالان ، نوجوانان و جوانان درسالن مسابقات مجتمع ولايت برگزارشد.

مراسم افتتاحيه اين مسابقات با حضور مدير منابع انساني و رئيس امور ورزش شركت ، رييس اداره ورزش و جوانان و مسول ورزش سپاه پاسداران و پيشكسوتان سنگنوردي و كوهنوردي و اولياي ورزشكاران و مسئول تيم كوهنوردي و سنگنوردي شركت برگزار و در پايان به ٢٠ نفر از مقام آوران اين مسابقات جوايزي اهدا شد.

نفرات برتراين مسابقات:

در رده نونهالان الف /مقام اول : آقاي امير حسين تقوي نژاد / مقام دوم : برديا لايق پور ومقام سوم مشترك را آقايان حسين احمدي و محمد طاها كمايي بدست آوردند.
در رده نونهالان ب: /اول : امير محمد شجاع/ دوم : كيان كريمي/ سوم مشترك: علي شريفات و محمد احمدي
در رده نوجوانان الف /اول: مهدي كمايي / دوم:محمد رضا شريفات / سوم مشترك : محمد بنيادي مقدم و امير حسين قيم
در رده نوجوانان ب /اول: فرزاد غبيشاوي / دوم:عرشيا لركي / سوم مشترك: حسين مويسات و عبدالله كريمي
در رده جوانان : /اول: رضا غبيشاوي / دوم:اميد مسكيني / سوم مشترك: حسين ميثاقي و محمد امين محمدي

عقيل شريفي حسيني مسئول تيم كوهنوردي و سنگنوردي نفت اميديه ضمن قدرداني از حمايت هاي مهندس پيرامون مدير عامل شركت از حضور مديران و روساي ادارات شركت و شهرستان دراين مراسم تقدير و افزود : كوهپيمايي خانوادگي همگاني بهمين مناسبت در تاريخ سه شنبه ١٦بهمن ماه از ساعت 16.30 به مسافت تقريبي 15 كيلومتر و بمدت ٣ ساعت وبا صعود به قله الله اكبر و برپايي نماز جماعت مغرب و عشا و اهداي جوايز به برگزيدگان برگزار خواهد شد.


وي گفت : ورزش همگاني خانوادگي كوهپيمايي همانند ١٧ سال گذشته هرجمعه از ساعت 6 بامداد و هرسه شنبه از ساعت 30/16 عصر و با ميانگين شركت كنندگان تقريبا بين ٩٠ تا 170 و با ذكر قرآن كريم و صلوات و با نرمش از مجتمع ورزشي فرهنگي ولايت شروع و با گذر از تپه ماهورها و جنگل‌ها ودره ها و كوههاي زيبا و سرسبز اطراف اميديه و با شركت عموم خانواد ها و از همه رده هاي سني و با شعار دعوت و شركت در ورزش براي دوري از دارو و درمان خانواد ها فعاليت و ادامه دارد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0