• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ 
دیدار مدیر و معاونان مدیریت عملیات ترابری با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان
مدير و معاونان مدیریت عملیات ترابري و پشتيباني توليد شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب با رئیس پليس راهنمايي و رانندگي استان خوزستان ديدار كردند.
مدير و معاونان مدیریت عملیات ترابري و پشتيباني توليد شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب با رئیس پليس راهنمايي و رانندگي استان خوزستان ديدار كردند.

ديدار مدير و  معاونان مدیریت عملیات ترابري با رئیس پليس راهنمايي و رانندگي استان خوزستان

 

مدير و معاونان مدیریت عملیات ترابري و پشتيباني توليد شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب با رئیس پليس راهنمايي و رانندگي استان خوزستان ديدار كردند.

 

به گزارش روابط عمومي، در اين ديدار مهندس مهران حسن وند مدير عملیات ترابري و پشتيباني توليد، پیام تقدیر و تشکر مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب را از پلیس راهور استان به دليل همكاري و نقش آنها در تسهيل حمل و نقل  محمولات سنگين و جابجايي دكل ها و ماشين آلات ترافيكي اين شركت ابلاغ نمود.

 

وي با اشاره به نقش مدیریت عملیات ترابري در پشتيباني از توليد نفت و خدمات انجام شده در مسئولیت های تخصصی و نیز اجتماعی اظهار داشت: اين مدیریت در شرایط اقتصادی و حیاتی کشور با در اختيارداشتن ناوگان تخصصي، بزرگترين مجموعه حمل و نقل در كشور مي باشد كه علاوه بر مسئوليت لجستیک و پشتيباني از توليد در شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب، در شرایط بحرانی نيز با هماهنگی استانداری خوزستان اقدامات و همکاری لازم را با سایر ارگان ها در دستور کار خود قرار
می دهد.

 

مهندس حسن وند از جمله اين اقدامات به اختصاص بیش از 500 روز دستگاه، انواع ماشین آلات راهسازی سنگین، اتوبوس، مینی بوس و سبک، اختصاص روزانه حدود 30 دستگاه اتوبوس جهت برگشت زائران به شهر اهواز در اربعین حسینی سال 97 و حمایت گسترده در بارندگي هاي اخیر که سبب آبگرفتگی معابر گردید با اختصاص 10 دستگاه انواع سپتیک تانک و بیش از 15 دستگاه انواع ماشین آلات، کامیون کشنده، تانکر آبرسانی و پمپ آب اشاره كرد.

 

وي در ادامه با اشاره به اولویت های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مدیریت عملیات ترابری گفت: در بحث استانداردسازی دستگاه ها و رفتار رانندگان در بخش های مختلف سبک، سنگین، اتوبوس،
مینی بوس و ماشین آلات سیار ساختمانی مطابق با قوانین کشوری و بخشنامه های فصلی، استانی و نیز مطابق با دستورالعملهای ایمنی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، انجام آموزش های گسترده دوره های مختلف رانندگان و اپراتورها، صدور دستورالعمل نحوه استفاده از خودروهای شرکتی به تعداد 2000 نسخه در سطح شرکت و برای تمام استفاده کنندگان و رسیدگی و آنالیز تک تک حوادث انجام شده است.

 

مدير عملیات ترابري و پشتيباني توليد گفت: در این خصوص نیاز به تعامل روزانه با پلیس راهور استان و همکاری تنگاتنگ عوامل پلیس با این شرکت در جهت تحقق حمل و نقل ایمن و اقتصادی مي باشد.

 

وي در پايان در جهت اشاعه ی فرهنگ استفاده از خدمات عمومی، شهری و   ایجاد خدمات رفاهی برای کارکنان و خانواده محترم خواستار صدور مجوز تردد سرویس های خانوادگی در سطح مرکز شهر شد و برافزايش تعامل كاركنان اداره ترافیک و خدمات جاده ای اين مدیریت با عوامل راهنمايي و رانندگي و پليس راه استان تأكيد كرد.

 

سرهنگ جمشیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان نيز با تأكيد بر لزوم ارتباط مستمر مناطق نفت خيز جنوب و پلیس راهوردر راستاي ايجاد نظم و امنيت، گفت:  نيروي انتظامي همواره در برقراري نظم و صيانت از تأسيسات و دارايي هاي ملي و همچنين در تسهيل ترافيك جاده اي و حمل و نقل دكل ها تعامل سازنده اي با مجموعه مناطق نفتخيز جنوب داشته است.

 

وي رفع موانع جا به جايي محموله هاي ترافيكي مورد نياز واحدهاي عملياتي را مهم خواند و افزود: همكاري مناطق نفت خيز جنوب با پليس راهور استان خوزستان سبب تسهيل در ارسال محموله هاي سنگين مورد نياز به تأسيسات نفتي در نقاط مختلف استان هاي نفتخيز به ويژه استان خوزستان شده است .

 

سرهنگ جمشیدی ضمن اعلام آمادگی براي سهولت تردد محموله های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در هر زمان اظهار داشت:  باتوجه به وضعیت و عملکرد حرفه ای حمل و نقل مدیریت عملیات ترابری درخصوص آموزش های منظم، کاهش تصادفات و مدیریت صحیح حمل و نقل براي ارتقاي سطح همكاري هاي موجود، لازم است جلسات مشترك به شكل منظم برگزارگردد تا بستري قانوني براي اجراي
برنامه هاي عملياتي في مابين فراهم شود.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در اين نشست دستور لازم جهت تردد سرویس های حمل و نقل عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مركز شهر را به زير مجموعه ابلاغ نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0