• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ 
دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب با آیت الله شفیعی
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و اعضای هیئت مدیره این شرکت عصر روز دوشنبه (12 آذرماه 1397) با حضرت آیت‌الله شفیعی نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و اعضای هیئت مدیره این شرکت عصر روز دوشنبه (12 آذرماه 1397) با حضرت آیت‌الله شفیعی نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند.

دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با آیت‌الله‌شفیعی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و اعضای هیئت مدیره این شرکت عصر روز دوشنبه (12 آذرماه 1397) با حضرت آیت‌الله شفیعی نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در این دیدار آیت الله سیدعلی شفیعی ضمن تجلیل از زحمات بیژن عالی پور مدیرعامل سابق این شرکت، انتصاب آقای احمد محمدی را به ایشان تبریک گفت و مصادف شدن شروع به کار ایشان با ایام مبارک ربیع الاول را به فال نیک گرفتند .

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این حدیث از امام حسین (ع) که «نیاز مردم به شما از نعمتهای خدا بر شما است، از این نعمت افسرده و بیزار نباشید» به اهمیت توفیق خدمتگزاری به مردم اشاره نمودند و  افزودند: رسیدگی به مشکلات مردم، خوش  برخوردی و ملاطفت با آنها، حل و فصل امور از طریق مجرای قانونی و پرهیز از بروکراسی های خاص و وساطت های ناصحیح باعث جلب رضایت خدا و مردم خواهد شد .

ایشان همچنین به تأکید و سفارش دین اسلام به مسئله وقت شناسی پرداختند و بیان کردند: هرچقدر که انسان به این مهم بیشتر توجه کند به همان نسبت از برکات وقت شناسی بهره مند خواهد شد. فلذا شایسته است که مسئولین نسبت به رعایت این موضوع توجه و عنایت ویژه ای داشته باشند .

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز ضمن قدردانی از تلاش و زحمات آیت الله شفیعی در عرصه های مختلف مبارزاتی، دینی و مذهبی؛ نگاه و حمایت معنوی و رهنمودهای ایشان را کمک کننده خواند و گفت: مسئولین نباید خود را تافته جدابافته بدانند و بایستی خدمت به مردم را وظیفه خود دانسته و برای تحقق این مهم به اقدامات عملی و مشهود روی بیاورند .

احمد محمدی در ادامه به شرایط خاص اقتصادی کشور اشاره کرد و بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی با کارشکنی و دسیسه ها و روش های مختلف سعی در افزایش فشار بر مردم هستند اما علی رغم همه مشکلات پیدا و پنهان، ملت ایران به ارزش های نظام اسلامی همواره پایبند بوده و در صحنه های مختلف حضور دارند که نمونه بارز آن را در حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز مشاهده نمودیم. بنابراین با سیاست گزاری مناسب و برنامه ریزی دقیق باید به طور ویژه هر کاری که می توانیم برای مردم انجام دهیم و حل مشکلات آنها را در اولویت قرار خواهیم داد .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0