• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ 
    /  3
آیین تجلیل و معارفه مدیران سابق و جدید صنعت نفت جنوب

آیین تجلیل و معارفه مدیران سابق و جدید صنعت نفت جنوب

 

آیین تجلیل از مدیران عامل سابق، مهندس بیژن عالی پور، سپهر سپهری و سلطان کمالی که به ترتیب مدیران پیشین شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری و شرکت نفت و گاز اروندان بوده  و معارفه مدیران جدید این سه شرکت به ترتیب مهندس احمد محمدی، سید عبدا... موسوی و جهانگیر پورهنگ با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران، استاندار خوزستان، جمعی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی و کارکنان سه شرکت مذکور امروز چهارشنبه هفتم آذر ماه به میزبانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تقدیر از زحمات مدیران پیشین سه شرکت و آرزوی موفقیت برای مدیران عامل جدید گفت: قطعا در چهارچوب قانون از تجارب ارزشمند این عزیزان استفاده خواهیم کرد و در این آیین تجلیل، تودیعی وجود نخواهد داشت.

 

مهندس مسعود کرباسیان افزود: حامل پیام تشکر و قدرانی وزیر از کلیه کارکنان بویژه مدیران پیشین هستم و  باعث  افتخار است که در اولین سفر به عنوان مدیر عامل شرکت ملی نفت  به خوزستان، خاستگاه نفت  و گنجینه تاریخی صنعت نفت ایران اسلامی آمده ام.

 

وی با بیان اینکه شرایط کنونی در اصل باعث ایجاد انگیزه مضاعف برای کار و توسعه شده و دلیل آن پاسخ ما به بدعهدی دشمن است، تاکید کرد: همچون سابق روی پای خود ایستاده و با حمایت از تولید و کالای داخلی  به اهدافمان دست خواهیم یافت وخرسندم از اینکه خدمت چهل ساله ام به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شرکت ملی نفت خاتمه خواهد یافت .

 

دکتر غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان نیز انتصابات جدید را تبریک گفت و ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران جدید گفت: همه مدیران ارشد صنعت نفت در جنوب به ویژه مهندس عالی پور همواره  ما را در خدمت رسانی به مردم حمایت کردند  و  در تعاملی  دوجانبه در کنار هم ،دستاوردهای بزرگی را محقق کردیم و یقینا مهندس احمد محمدی هم در این مسیر گام برخواهد داشت و شاهد این امر، همکاری مجموعه ی نفت  در مدیریت  شرایط شهر اهواز در پی بارندگی های اخیر است.

 

 

 

سه تن از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی، آقایان ساعدی، کاظمی نسب و یوسفی به نمایندگی از سایر نمایندگان ضمن تاکید بر تلاش همه جانبه مدیران صنعت نفت در جهت پیشبرد اهداف کشور و بهبود شرایط معیشت و رفاه مردم خوزستان ، از زحمات مدیران پیشین شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری و شرکت نفت و گاز اروندان تقدیر و برای سه مدیر جدید آرزوی موفقیت کردند.

 

در ادامه سه مدیر عامل سابق به ارائه گزارشی از عملکرد خود در دوره ی مدیریت و تقدیر از همکاران خود نموده و سه مدیر عامل جدید به ارائه برنامه های کلی و تببین اهداف مدیریتی در راستای ارتقاء عملکرد سازمان و منابع انسانی تحت مدیریت خود پرداختند.

 

در پایان از زحمات مهندس عالی پور، سپهر سپهری و سلطان کمالی تقدیر و احکام انتصاب مهندس احمد محمدی، سید عبدا... موسوی و جهانگیر پورهنگ به آنان تسلیم شد.

 

  .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0