• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ 
دهمین نمایشگاه تخصصی نفت و حفاری خوزستان به كار خود پایان داد
دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاري خوزستان بعدازظهر يکشنبه (4 آذرماه 1397) به کار خود پایان داد .
دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاري خوزستان بعدازظهر يکشنبه (4 آذرماه 1397) به کار خود پایان داد .

دهمین نمایشگاه تخصصی نفت و حفاري خوزستان به کار خود پایان داد

دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاري خوزستان بعدازظهر يکشنبه (4 آذرماه 1397) به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خيز جنوب، در آیین اختتامیه این نمایشگاه که در سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز برگزار شد مهندس احمد محمدي مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، عدل هاشمی‌پور عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مهندس سيدعبدالله موسوي مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران و جمعی از سازندگان و شرکت هاي حاضر در نمايشگاه حضور داشتند.

در این آیین مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه باید دانش های پنهان موجود در کشور را آشکار و از آنها رونمایی کنیم، گفت: یکی از وظایف اصلی مدیران نفتی به خصوص در استان خوزستان حمایت از ساخت داخل و توانمندی های استانی و کشوری است تا در این حوزه شاهد رشد و توسعه باشیم.

مهندس سید عبدالله موسوی افزود: برپایی چنین نمایشگاه هایی در شرایط فعلی کشور بسیار اهمیت دارد زیرا باید توانمندی ها، پتانسیل ها و دانش فنی در مجامع مختلف با یکدیگر تلفیق شوند تا بتوانیم از داشته های کشور بهترین استفاده را انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ادامه داد: یکی از وظایف اصلی مدیران نفتی به خصوص در استان خوزستان حمایت از ساخت داخل و توانمندی های استانی و کشوری است تا در این حوزه شاهد رشد و توسعه باشیم. در این زمینه مجامع علمی و دانشگاه ها می توانند بسیار اثرگذار باشند .

اقتصاد مقاومتي و روحيه جهادي راه حل عبور از مشکلات

 در این آیین نماینده مردم کهگیلویه و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به اينکه اقتصاد کشور به نفت متکي است راه کم اثر کردن تحريم ها، قطع وابستگي به نفت است.

عدل هاشمی پور با تاکيد بر حمايت از سازندگان داخلي گفت: بايد اقتصاد مقاومتی را جدي بگيريم و تلاش مان را در اين عرصه بيشتر کنيم.

وي با بيان اين که استان خوزستان نقش ویژه ای در کشور داشته است گفت: امیدوارم همه مسولان همت کنند و برای اولین بار نمایشگاه بين المللي نفت در خوزستان برپا شود .

هاشمی پور همچنين با تقدير از وزير نفت در خصوص کمک به عمران شهرستان بهمئي، توجه بيشتر به اين شهرستان محروم را خواستار شد.

رونمايي از 8 قلم کالاي کاربردي در دهمين نمايشگاه نفت و حفاري

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی خوزستان نیز گزارشی از روند برپایی این نمایشگاه ارائه و از همه دست اندرکاران آن تقدیر و تشکر کرد .

رحیم جلیلی اظهار داشت: در نمایشگاه امسال از پنج کتاب تخصصی و فنی و 8  قلم کالای کاربردی و راهبردی ساخت داخل رونمایی شد.

وي گفت: در اين نمايشگاه 220 شرکت از 11 استان حضور داشتند که 70 درصد آنها سازنده، 20 درصد تامين کننده و 10 درصد دانش بنيان بودند.

در پایان مراسم به 7 شرکت حاضر در نمایشگاه به نمايندگي از شرکت کنندگان، تندیس یادبود اهدا شد.

 دهمین نمایشگاه تخصصي ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان از اول تا چهارم آذرماه 1397 در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0