• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ 
مهندس عالی پور از كاركنان مناطق نفت خیز جنوب خداحافظی كرد
مهندس بيژن عالي پور با صدور پيامي از كاركنان شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب خداحافظي كرد.
مهندس بيژن عالي پور با صدور پيامي از كاركنان شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب خداحافظي كرد.

 

مهندس عالي پور از كاركنان مناطق نفت خيز جنوب خداحافظي كرد

 

مهندس بيژن عالي پور با صدور پيامي از كاركنان شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب خداحافظي كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب، متن پيام به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

همكاران ارجمند،

سپاس و ستايش شايسته خداوندي است كه توفيق خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و صنعت سرافراز نفت را عطا فرمود؛ صنعتي بالنده با افزون بر يكصد و ده سال تجربه توليد، مفتخر به وجود سرمايه غني انساني و نيروهايي سرآمد و متعهد كه در مقاطع حساس تاريخي همواره به مسئوليت خويش عمل نموده و خوش درخشيده اند. اینجانب افتخار دارم كه از ابتداي انقلاب اسلامي توفيق خدمتگزاري درچنين سازماني را داشته و با اتكال به خداوند متعال و همكاري و همدلي شما، در 4 سال گذشته مسئولیت راهبري بزرگترين بخش بالادستي صنعت نفت كشور را عهده دار بوده ام.

جاي خرسندي است كه مجموعه معظم مناطق نفتخيز جنوب به عنوان خاستگاه صنعت و پيشگام توليد، در اين مدت با عبور از شرايط دشوار ناشي از تحريم هاي ظالمانه، برگ هايي زرين به دفتر افتخارات كشور افزوده كه در رأس آنها مي توان به اجراي "طرح جهادي افزايش توليد" اشاره نمود؛ دستاوردي بزرگ كه در سايه تدبير، خودباوری و همگرايي مجموعه نيروها و عوامل تأثيرگذار توليد، محقق شد و به داوري كارشناسان بين المللي، زمينه سربلندي صنعت نفت را درسطح جهان و در بين كشورهاي توليد كننده عضو اوپك فراهم ساخت.

تلاش مستمر براي پايداري توليد و اجراي برنامه هاي اطمينان بخش از جمله ايمن سازي چاه ها، خطوط لوله و تأسیسات سطح الارضي و كوشش ثمربخش در زمينه تكميل پروژه هاي نيمه تمام مرتبط با توليد، تعريف و اجراي طرح هاي جامع توسعه 28 مخزن و جمع آوري گازهاي همراه در حوزه مناطق نفتخيز كه ان شاء ا... متضمن منافع درازمدت صنعت با لحاظ مسئولیت های خطیر اجتماعی در استان های نفت خیز خواهد بود، از ديگردستاوردهاي ارزشمند اين دوره است كه با همت و پشتكار نيروهاي متعهد و علاقمند به تعالي صنعت حاصل گرديد. همچنين درهمين مدت، این شرکت با همکاری شرکت ملی حفاری ایران، افتخار كنترل فوران چاه پرفشار 147 رگ سفيد را با اتكاي به توان و تخصص نيروهاي داخلي رقم زد كه در نوع خود ركوردي تازه از حيث حجم عمليات، سرعت و دقت به شمار مي رود.

اينجانب به عنوان عضو كوچك خانواده صنعت نفت و فرزند مناطق نفتخيزجنوب، لازم مي دانم از يكايك كاركنان سطوح مختلف صف و ستاد كه دل در گرو پيشرفت و تعالي كشور داشته و در اين مدت بدون هيچگونه چشمداشتي، مجموعه مديريت را در انجام وظايف محوله ياري نموده اند، تشكر و قدرداني نمايم.

همچنين مراتب سپاس و قدرداني خود را از اعتماد و حمایت بی دریغ مقام محترم عالي وزارت نفت، معاونين و اعضاي محترم هيأت مديره شركت ملي نفت ايران، مسئولان و مقامات كشوري و استاني بويژه نماينده محترم ولي فقيه در استان، استاندارمردمي، نمايندگان محترم مردم در مجالس خبرگان و شوراي اسلامي و تمامي مديران و مسئولان نهادها و ارگان ها، نهايت قدرداني را دارم؛ همچنین از منتقدان دلسوز كه در بحبوحه تصميم گيري ها و چالش ها، چراغ راه حركت مجموعه مديريت بوده اند، تشكر و سپاسگزاری  می نمايم.

يقين و باور دارم نيروهاي متعهد و رشد یافته در فرهنگ مناطق نفتخيز جنوب، پس از اين نيز با مديرعامل محترم جديد و مجموعه مديران دلسوز، همكاري و همراهي لازم را به عمل آورده و به مسئوليت تاريخي خود در قبال امانت صنعت نفت و سرمايه عظيم متعلق به كشور و نسل هاي آينده، عمل خواهند نمود. در پايان ضمن تبريك ولادت با سعادت نبي مكرم اسلام(ص) و فرزند برومندش حضرت امام جعفر صادق(ع) از يكايك عزيزان طلب حلاليت نموده، عزت، سربلندي، سلامت و موفقيت آنان را از خداوند قادر سبحان آرزومندم.

بيژن عالي پور

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0