• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ 
پیام مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مناسبت ۱۳ آبان
پیام مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مناسبت ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

پیام مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

به مناسبت ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

 

باسمه تعالی

۱۳ آبان ماه یادآور تسخیر لانه جاسوسی و به تعبیر حضرت امام(ره) "انقلاب دوم" ملت ایران است که برای همیشه به حضور و مداخله ایالات متحده آمریکا در شئونات داخلی کشور ما پایان داد. اقدامی انقلابی که با گذشت چند دهه پس از پیروزی انقلاب و آشکار شدن عمق کینه و دشمنی این کشور با ملت ایران، درستی آن به تدریج آشکار تر گردید.

طی ۴۰ سال گذشته، جمهوری اسلامی ایران به سبب حرکت در مسیر استقلال و خود اتکایی و بر هم زدن قواعد وابستگی به جهان سلطه، همواره مورد حمله و هدف توطئه های آشکار و پنهان دشمن بوده است؛ در این بین، کشور ما علاوه بر جنگ تحمیلی ۸ ساله، طولانی ترین دوران تحریم را نیز تجربه نموده است؛ در سال های اخیر فشارهای سیاسی و اقتصادی بر کشور ما به اوج خود رسیده و اکنون با خروج آمریکا از توافق موسوم به برجام، بار دیگر شاهد بازگشت و تداوم تحریم های ظالمانه آمریکا هستیم؛ این وضعیت اگرچه مسبب مشکلاتی برای کشور و بویژه صنعت نفت خواهد بود، اما تجربه نشان داده است ملت ایران در شرایط دشوار قادر است تهدیدها را به فرصت و ضعف ها را به قدرت بدل نماید؛ از این رو اطمینان دارد، صنعت نفت و مجموعه معظم مناطق نفت خیز جنوب که طی ۴ دهه گذشته همواره در خط مقدم تحریم بوده، این بار نیز با عبور سرفرازانه از شرایط موجود، آینده را به نفع کشور و زیان دشمنان قسم خورده ایران، رقم خواهد زد.

در این راستا اهتمام یکایک نیروهای متعهد صنعت به کار بیشتر و عمل به اصول اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری، گره گشای مشکلات موجود و زمینه ساز محو آثار تحریم ها در آینده خواهد بود .

با امید به تداوم نگاه به درون و اعتماد و اتکای مجموعه کارگزاران نظام، مدیران و تصمیم سازان کشور به توان داخل، اطمینان دارم با کمک بخش خصوصی و مجامع پژوهشی و دانشگاهی و نیز با خودباوری و کار جهادی، قادر خواهیم بود ضمن ترسیم جایگاهی رفیع برای کشور، آسیب ناپذیری، پایداری و استواری ایران بزرگ را در افق آینده تضمین نماییم. ان شاء الله

 

بیژن عالی پور

مدیرعامل

۱۳ آبان ۱۳۹۷

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0