• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 86
  • کد خبر : ۱۶۷۴۳
ایمن سازی 4 خط از خطوط لوله ی نفت و گاز مارون آغاز شد
مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز مارون از آغاز ايمن سازي 4 خط مهم از خطوط لوله اين شركت در راستاي افزايش ضريب ايمني و پيشگيري از ريسك نشت اين خطوط خبر داد.

مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز مارون از آغاز ايمن سازي 4 خط مهم از خطوط لوله اين شركت  در راستاي افزايش ضريب ايمني و پيشگيري از ريسك نشت اين خطوط خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، مهندس حميد كاويان ضمن تقدير از دست اندركاران اين پروژه به ويژه كاركنان بازرسي فني و تعميرات خطوط لوله شركت كه در شرايط سخت گرما و روزه داري ماه مبارك رمضان، در حال راهبري اين پروژه هستند، گفت: بر اساس گزارش بازرسي فني و خوردگي فلزات دال بر لزوم ايمن سازي 4 خط از خطوط لوله انتقال نفت و گاز شركت، تصميم بر آن شد تا اقدامات پيشگيرانه را اتخاذ و ايمن سازي اين خطوط را آغاز كنيم تا هيچ نگراني از بابت نا ايمن بودن خطوط و تاسيسات باقي نماند.

 

وي افزود: عمليات ايمن سازي 2350 متر از خط 8 اينچ يكي از چاه هاي مخزن خامي مارون با فشار 120 بار، 3400متر از خط 12 اينچ گازخروجي و خط 6 اينچ انتقال مايعات گازي در ايستگاه تقويت فشار گاز مجتمع صنعتي شماره 5 مارون  و همچنين  خط 20 اينچ انتقال گاز واحدهاي شرق مارون به واحد گاز و گاز مايع 400  در دستور كار قرار دارد.

 

مهندس كاويان به مجموع 3 هزار و 555 متر مكعب خاكبرداري از خطوط مذكور اشاره كرد و يادآور شد: به ترتيب براي خطوط 8، 12، 6 و 20 اينچ مذكور، 675، 1200، 180 و 1500 متر مكعب خاكبرداري انجام شده است و عمليات مقاوم سازي، غلاف گذاري و ساير اقدامات لازم در حال انجام است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0