سامانه رسيدگي به شكايات و گزارشات اداره بازرسي و پاسخگويي به شكايات مناطق نفتخيز جنوب 

          
                    
 به سامانه رسيدگي به شكايات و گزارشات اداره بازرسي و پاسخگويي به شكايات مناطق نفتخيز جنوب خوش آمديد.

 هموطن گرامي،

 باسلام و احترام،

 اين سامانه جهت رفاه حال شما هموطن گرامي بگونه‌اي طراحي گرديده كه بتوانيد شكايات و اعلامات خود را بصورت غيرحضوري ثبت نمائيد لذا جهت آشنايي با طرز كار سامانه مطالعه و توجه به نكات زير ضروري مي‌باشد.

1-    شكايات ثبت شده از سوي اداره بازرسي و پاسخگويي به شكايات مورد بررسي و رسيدگي قرار خواهد گرفت و نتيجه بررسي در اين سامانه ثبت خواهد شد بنابراين پس از ثبت شكايت يك كد پيگيري در اختيار شما قرارخواهد گرفت كه جهت اطلاع شما از نتيجه بررسي شكايت مطروحه مورد نياز خواهد بود لذا در نگهداري و عدم افشاي آن به ديگران كوشا باشيد.

2-    جهت تنظيم شكايت بايد مشخصات فردي را بصورت كامل و صحيح در كادرهاي مربوطه وارد نموده و دلايل و مستندات خود را از طريق لينك پايين صفحه مربوطه به همراه شكايت ارسال نمائيد. بنابراين در صورت عدم تكميل كادرهاي مربوط به مشخصات فردي، شكايت ثبت نخواهد شد.

3-    به شكاياتي كه داراي اطلاعات ناقص و يا نادرست باشد رسيدگي نخواهد شد همچنين در مواردي كه مشخصات شاكي ناقص و يا هويت وي احراز نشود شكايت مورد رسيدگي قرار نمي‌گيرد.

4-    به شكايات و گزارشاتي كه قبلاً رسيدگي شده، مجدداً رسيدگي نخواهد شد.

5-    لطفاً از ارسال شكايات و گزارشات تكراري خودداري فرمائيد.

6-     جهت ثبت اعلامات و گزارشات شماره پيگيري در اختيار شما قرار نخواهد گرفت و بنابراين نتيجه بررسي صرفاً به مسئولين و مراجع ذيربط اعلام خواهد شد و در سامانه ثبت نمي‌شود.

7-    جهت ثبت اعلامات و گزارشات درج مشخصات فردي الزامي نمي‌باشد ولي جهت انجام بررسي‌ها مي‌تواند رهگشا باشد لذا پيشنهاد مي‌شود جهت ايجاد امكان ارتباط با شما كادرهاي مربوط به مشخصات فردي را حتي‌الامكان تكميل نمائيد.

8-    با توجه به محدوديت زمان ارتباط با سرور در فضاي اينترنت، شايسته است متن شكايت و يا سوء جريان را ابتدا در برنامه ديگري همچون Word تايپ نموده و جهت ثبت، آن را در محل مربوطه كپي نمائيد

9-    در صورت فراموش كردن كد پيگيري با شماره تلفن‌هاي 34124605، 34122993 و 32263296 تماس حاصل نمائيد تا پس از احراز هويت، كد پيگيري مجدداً در اختيار شما قرار گيرد.

 

گروه دورانV6.0.5.0