• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ 
پیام تسلیت مدیرعامل شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع)

 

روزهای پایانی ماه صفر برای جهان اسلام و مذهب شیعه بسیار حُزن‌انگیز و مایه تأثر و تألم فراوان است. آخرین ستاره اتصال به وحی الهی در سپهر هدایت خاموش می‌شود و نگاه بارانی ملکوت روایتگر اندوه و عزا می‌شود.

 پیامبر عظیم‌الشان‌ اسلام و اهل‌بیتش همواره شخصیتهای بی‌نظیر در عالم آفرینش، سدره‌نشین آستان کبریایی و سرمشق فضل و نیکویی‌اند که در حُسن و ملاحت و پاکی و عصمت زبانزد آسمانیان و خاکیان بوده‌ و سرچشمه‌ی فیض لایزال الهی در این دنیای پهناور هستند.

بی‌گمان سلوک در مسیر معرفت و حقانیت آنها، جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان می‌دهد و ارزشهای متعالی و فضیلت‌های برجسته را در انسان شکوفا می نماید.

اینجانب ضمن سفارش به تلاش همگانی در جهت آراستگی به اخلاق و سنت‌های نبوی (ایمان و سماحت، اعتدال و عدالت، دانش‌دوستی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی) و توصیه همکاران و کوشندگان صنعت نفت به تلاش در جهت تحقق آرمان نبوی پوییدن مسیر پژوهش و دانش برای گشایش گره‌های فروبسته‌ی پیش روی بشریت، فرارسيدن سالروز رحلت جانگداز خاتم پیامبران، حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر ایشان، صاحب کرامت و شفیع قیامت، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غريبانه هشتمين پيشوای معصوم، حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را به پیشگاه امام عصر(عج) و تمامی مسلمانان، به ویژه خانواده بزرگ صنعت نفت ایران تسليت عرض می‌نمایم.

 

احمد محمدی

مدیرعامل

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V5.7.4.0