• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
پایان تعمیر خط لوله 36 اینچ نفت صادراتی

پايان تعمير خط لوله 36 اينچ نفت صادراتی

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از پایان عملیات تعمير و راه اندازی کامل خطوط لوله نفت صادراتی كه در پي حادثه روز دوشنبه هفته گذشته دچار آسيب شده اند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری، مهندس ابراهیم پیرامون اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی همه واحدهای عملیاتی، فنی، تعميراتي، خدماتی و پشتيباني و به دنبال راه اندازي خط لوله ٤٢ اينچ صادراتي از اوايل روز جمعه، کار تعمیر و جوشکاری خط لوله 36 اينچ نفت صادراتي روز شنبه 21 ارديبهشت نيز به پایان رسید.

وي گفت: پس از چند شبانه روز کار فشرده، عملیات تعمیر بر روی محل آسیب دیده انجام و پس از آن با ایجاد جریان تدریجی در خط صادراتی36 اينچ، جوشکاری آن نيز در کوتاه ترین مدت زمان ممکن به اتمام رسید.

مهندس پیرامون افزود: با انجام این عملیات و راه اندازی خطوط لوله ۳۶ و ۴۲ اینچ، وضعیت تولید صادرات نفت و تأمین خوراک پالایشگاه اصفهان به وضعیت  قبل از حادثه برگردانده شد.

وي ضمن قدردانی از تلاش همه همکاران در شرکت بهره برداري نفت و گاز آغاجاری و كليه عوامل ستاد شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب گفت: تلاش بي وقفه همه بخش ها در تعمیر و راه اندازی این              خطوط لوله، شايسته و كم نظير بود و نیروهای متعهد این شرکت ثابت کردند كه مي توان با انسجام و همدلی بر سخت ترین مشکلات فائق آمد.

خطوط لوله صادرات نفت و گاز، روز دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 در حین کار تعمیراتی دچار سانحه وآتش سوزی شده بودند که کار تعمیر و راه اندازی این خطوط در كمترين زمان ممكن به سرانجام رسید.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0