شنبه, 3 فروردين 1398 السبت, مارس 23, 2019           فارسی English

    /  2
عنوان : عیادت مدیرعامل شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب از مصدومان حادثه آتش سوزی خط لوله ۲۰ ا
زير عنوان : مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شامگاه پنجشنبه(23 اسفندماه 1397) از مصدومان حادثه آتش سوزی خط لوله۲۰ اینچ گاز اهواز عیادت کرد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 

عیادت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از مصدومان حادثه آتش سوزی خط لوله ۲۰ اینچ گاز اهواز

 مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شامگاه پنجشنبه(23 اسفندماه 1397) از مصدومان حادثه آتش سوزی خط لوله۲۰ اینچ گاز اهواز عیادت کرد.

 به گزارش روابط عمومی، به دنبال حادثه آتش سوزی خط لوله ۲۰ اینچ گاز اهواز، مهندس محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیرجنوب به همراه دکتر فرهاد کلانتری رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و همچنین دکتر احدی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور در بیمارستان طالقانی اهواز و بیمارستان نفت اهواز از مصدومان این حادثه عیادت کردند و در جریان وضعیت رسیدگی به آنان قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اظهار داشت: از فردی که 55 درصد سوختگی دارد در بیمارستان طالقانی اهواز که بیمارستان تخصصی سوختگی است عیادت کردیم. حال عمومی مجروح خوب است و همه امکانات پزشکی بیمارستان نفت و طالقانی برای مراقبت های بیشتر بسیج شده اند.

مهندس محمدی افزود: تعدادی از مصدومان که به طور سطحی دچار سوختگی شده بودند در بیمارستان نفت بستری و تحت درمان هستند که بعد از تکمیل درمان ترخیص می شوند.

 وی تصریح کرد: هر امکاناتی که برای درمان مجروحان نیاز باشد از سوی صنعت نفت به طور کامل کمک خواهد شد.

 دکتر رمضان احدی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز گفت: در اثر این حادثه هفت نفر از مصدومان به بیمارستان طالقانی اهواز اعزام می شوند که 6 نفر به صورت سرپایی درمان شدند و یک نفر که 55 درصد سوختگی دارد در این بیمارستان تحت درمان است و در صورت لزوم با همکاری بیمارستان نفت اقدامات بعدی از جمله اعزام صورت می گیرد.

 دکتر کلانتری نیز با بیان اینکه از زمان اطلاع از حادثه در آماده باش بودیم گفت: هم اکنون دو بیمار سوختگی و دو بیمار گاز گرفتگی در بیمارستان نفت بستری هستند و یک نفر که سوختگی سطحی داشت مرخص شد.

در اثر آتش سوزی خط لوله 20 اینچ انتقالی گاز به کارخانه گاز و گاز مایع800 (NGL800) در روز پنجشنبه 23 اسفندماه در ابتدای جاده اهواز-ماهشهر  4 نفر جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز مجروح شدند.


نمایش تعداد بازدیدها : 178

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.