شنبه, 3 فروردين 1398 السبت, مارس 23, 2019           فارسی English

عنوان : پیام مدیرعامل شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب به خانواده های در گذشتگان حادثه آتش سوزی خط لوله ۲۰ اینچ گاز حوالی اهواز
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 

پیام مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

به خانواده های در گذشتگان حادثه آتش سوزی خط لوله ۲۰ اینچ گاز حوالی اهواز

باسمه تعالی

با نهایت تاسف خط لوله ۲۰ اینچ انتقال گاز این شرکت صبح امروز پنجشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۳ در حوالی اهواز دچار  آتش سوزی شده و تلفات و خساراتی را منجر گردید. متاسفانه در این حادثه ۴تن از هموطنان جان خود را از دست داده و ۵ نفر نیز دچار سوختگی و مصدومیت شده، تحت درمان و مراقبت قرار دارند .

ضمن اعلام مراتب تسلیت و همدردی با خانواده های درگذشتگان و آرزوی سلامت و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه، به اطلاع می رساند: به درخواست اینجانب و تاکید وزیر محترم نفت، پیگیری کامل درمان مجروحان، همراهی و همدردی با بازماندگان و رسیدگی به امور جانباختگان این حادثه در دستور کار این شرکت قرار گرفته و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد .

لازم می دانم از حسن همکاری مردم، دستگاه ها، نهادها و سازمان هایی که از بدو وقوع حادثه با هماهنگی و همدلی سعی در امدادرسانی و کمک به کاهش خسارات و کنترل ابعاد این حادثه داشته اند، صمیمانه قدردانی نمایم. انتظار می رود با توجه به نزدیکی محل حادثه با بزرگراه، همکاری مردم با نیروهای عملیاتی و عوامل ایمنی تداوم داشته، برای سلامت عاجل مجروحان نیز دعا بفرمایند .

مزید استحضار این شرکت همزمان با کنترل عملیات و مهار آتش نسبت به ایمن سازی محل حادثه و عادی سازی مسیر مواصلاتی، اقدام و همزمان تیم ویژه ای را مامور رسیدگی و پیگیری درمان مجروحان نمود. ضمنا برنامه ریزی به منظور تعمیر و ترمیم خط لوله با رعایت کامل اصول ایمنی در دستور کار قرار گرفته است که گزارش این بخش از عملیات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد .

احمد محمدی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب


نمایش تعداد بازدیدها : 169

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.