شنبه, 3 فروردين 1398 السبت, مارس 23, 2019           فارسی English

رو عنوان : توسط كارگروه نگهداري و تعميرات مارون بومي سازي شد
عنوان : تبدیل ساختار دیافراگمی اكچوایتورهای شیرهای كنترل فشار میانی كمپرسورها
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 

توسط كارگروه نگهداري و تعميرات مارون بومي سازي شد

تبديل ساختار ديافراگمي اكچوايتورهاي شيرهاي كنترل فشار مياني كمپرسورها

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از بومی سازی دانش تبدیل ساختار دیافراگمی اکچوایتورهای  شیر کنترل فشار میانی کمپرسورها به سیستم سیلندر و پیستونی توسط کارگروه نگهداری و تعمیرات این شرکت خبر داد.

مهندس حمید کاویان ضمن ابراز خرسندی از ارائه و پیاده سازی این طرح خلاقانه و تاثیرگذار گفت: با این ابتکار از نشت های ناشی از فشار، پارگی دیافراگم، توقف های لحظه ای تولید، بار مالی قابل توجه و استهلاک منابع انسانی جلوگیری می شود.

وی افزود:  با توجه به عدم تأمین دیافراگم های اصلی از منابع خارجی ، یکی از متخصصین ابزار دقیق اداره تعمیرات بر اساس نیاز مربوطه بر آن شد تا با خلاقیت و نوآوری خود این تحول را بوجود آورده تا علاوه بر کاهش هزینه های مالی تعمیرات، امکان خرابی  در تجهیزات جانبی را به  صفر نزدیک نماید و هیچگونه توقفی در تولید را ایجاد ننماید.

مهندس کاویان در پایان با تاکید بر اینکه این دانش بومی سازی شده و از طریق مدیریت دانش قابل انتقال می باشد. اذعان داشت :  این مهم  با استفاده از نمونه های آزمایشي  بکار رفته در یک تست میدانی یکساله بر روی تعداد 8 عدد از شیرهای کنترل ورودی کمپرسورهای HP&LP ردیف های A&B ایستگاه تزریق گاز مارون محقق شد

 


نمایش تعداد بازدیدها : 179

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.