پنج‌شنبه, 26 مهر 1397 الخميس, اكتوبر 18, 2018           فارسی English

عنوان : پروژه احداث 23 كیلومتر خط لوله انتقال آب جایزان به امیدیه راه اندازی شد
زير عنوان : در راستاي خدمت رساني به كاركنان شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري و مردم شهرستان اميديه طرح بزرگ احداث خط لوله انتقال آب از جايزان به اميديه توسط شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري اجرايي شد .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ 

پروژه احداث 23 كيلومتر خط لوله انتقال آب جايزان به اميديه راه اندازي شد

در راستاي خدمت رساني به كاركنان شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري و مردم شهرستان اميديه طرح بزرگ احداث خط لوله انتقال آب از جايزان به اميديه توسط شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري اجرايي شد .

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري، با توجه به وضعيت بحراني آب، تأمين اين مايع حياتي يكي از نيازهاي ضروري شهرستان اميديه و منازل و مناطق شركتي بود كه با تأكيد و حمايتهاي مهندس پيرامون مدير عامل اين شركت و همراهي دلسوزانه همه مسئولين شركت و شهرستان طرح احداث 23 كيلومتر خط لوله انتقال آب از جايزان به اميديه با هزينه اي معادل يكصدوپنجاه ميلياردريال اجرا و كمبود آب منازل و مناطق شركتي و شهرستان تا حدودي تأمين گرديد .

مدت اجراي اين پروژه كه با عزم جهادي نيروهاي داخلي شركت آغاجاري انجام گرديد در كمتر از يكسال به بهترين نحو ممكن و سريعترين زمان انجام شد و منازل و مناطق شركتي و بخشي ازشهرستان اميديه از آب سالم برخوردار شدند .

مهندس پيرامون مديرعامل شركت ضمن قدرداني از همه ادارات فعال در اجراي اين پروژه در اين باره گفت: با اجراي اين طرح كه گام مهمي در تحقق شعاراقتصاد مقاومتي و خدمت رساني به آحاد مردم شهرستان اميديه است آب مورد نياز اين مناطق تأمين گرديده است .

وي ابراز اميدواري كرد با تلاش همه نيروها و دستگاهها و ادارات روز به روز شاهد اجراي طرح هاي عام المنفعه در سطح شركت و شهرستان باشيم .

مهندس سيدمهران رفيعي فرماندار شهرستان اميديه نيز ضمن تشكر از مديرعامل و مجموعه شركت آغاجاري اين طرح را اقدام بسيارارزشمند ومثبت ارزيابي و گفت: كمبود آب با توجه به وضعيت بحراني آن، نگرانيهايي براي شهرستان ايجاد نموده بود كه با پيگيريها و تلاشهاي صورت گرفته ، امروز شاهد تأمين آب مورد نياز بخش مهمي از شهرستان اميديه هستيم .

گفتني است اين پروژه با تلاش و پيگيريهاي مستمر مديريت امور فني، عمليات و پشتيباني مديريت امور مالي و تلاشهاي خستگي ناپذير مسئولين، كارشناسان و كاركنان ادارات مهندسي و ساختمان، خطوط لوله، ترابري، عمليات، نگهداري و تعميرات اجرايي گرديد


نمایش تعداد بازدیدها : 278

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.