• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ 
بسیج ریشه از مردم دارد و با سلاح ایمان توطئه های دشمنان انقلاب را خنثی می كند

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان:  

بسيج ريشه از مردم دارد و با سلاح ايمان توطئه هاي دشمنان انقلاب را خنثي مي كند 

 مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان با حضور در پايگاه مقاومت بسيج اين شركت با فرماندهان و بسيجيان اين شركت ديدار و فرا رسيدن هفته بسيج را به آنها تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان، مهندس قباد ناصري در اين ديدار كه از سوي اعضاي هيأت مديره و تعدادي از روساي ستادي اين شركت همراهي مي شد ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن هفته گراميداشت بسيج، از نقش آفريني و ايثارگري بسيجيان در عرصه هاي مختلف تقدير و تشكر به عمل آورد.

وي با اشاره به اينكه بسيج يك نهاد مردمي است و ريشه اش از مردم به عنوان صاحبان اصلي نظام مقدس جمهوري اسلامي مي باشد اظهار داشت: از ابتداي انقلاب تاكنون اين نهاد نقش هاي مهم و موثري را بدون ادعا و مطالبه مزد در ابعاد و صحنه هاي مختلف ايفا كرده و توانسته خدمات ارزشمندي به مردم و كشور ارائه نمايد.

مهندس ناصري، با عنوان اينكه سلاح گرم اسلحه اين نهاد مردمي نيست افزود: ايمان سلاح اصلي بسيج است و ايثارگري خصيصه هر بسيجي است، از اين رو مي بينيم هر اسلحه گرمي كه در دستان دشمنان انقلاب اسلامي باشد ولو آنكه پيشرفته ترين اسلحه زمانه هم كه باشد، ياراي مقابله با اسلحه قدرتمند بسيج را نداشته و ندارد.

وي با اشاره به لزوم وجود امنيت براي تداوم توليد نفت گفت: امنيت ، نعمت بزرگي است كه بواسطه زحمات و خدمات شبانه روزي نيروهاي نظامي و امنيتي و بسيجيان حاصل شده است . از اين رو شاهديم برخلاف كشورهاي همسايه كه آشوب و نا امني بيداد مي كند در كشور عزيز ما به بركت مجاهدت و ايثار شبانه روزي نيروهاي نظامي و امنيتي، اعضاي جامعه در كمال آرامش به فعاليت هاي روزمره و زندگي عادي مشغول‌اند و توليد نفت و ارز آوري در كمال آرامش و امنيت پيوسته در جريان است و ادامه دارد.

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان با قدرداني از نقش آفريني و حضور همه جانبه بسيجيان اين شركت افزود: بسيجيان صنعت نفت مسجدسليمان همراه با ساير بسيجيان اين صنعت، عليرغم همه مشكلات و مخاطرات فراوان اين عرصه ، با رعايت نكات و مقررات ايمني، حضور و مشاركتي فعالانه در توليد و انتقال نفت و گاز داشته و دارند. 

فرمانده پايگاه بسيج صنعت نفت مسجدسليمان نيز ضمن قدرداني از حضور مديرعامل و اعضاي هيأت مديره شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان طي سخناني اظهار داشت: تكيه بسيج و بسيجي بر اسلحه نيست بلكه تكيه آن بر نيروي الهي و مردم است.

غلامرضا اميني افزود: ولايت مداري و ايثارگري مهمترين خصيصه هر بسيجي است از اين رو مي بينيم كه نيروي بسيج با بهره مندي از اين روحيه و خصيصه توانسته است كه در هر مأموريت و صحنه اي كه حضور يافته، حضوري موفق و اثربخش را ثبت و ضبط نمايد.

وي با اشاره به دو رويداد و حادثه سيل و زلزله در نيمه نخست سال جاري اظهار داشت: در اين دو حادثه تلخ كه موجب بروز خسارات فراوان به شهروندان و منابع ملي شد بسيجيان اين شركت با روحيه اي جهادي و ولايي توانستند كمك هاي شاياني را ارايه و در تسكين آلام شهروندان موثر واقع شوند.

مديرعامل و اعضاي هيأت مديره شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان سپس با حضور در دفتر فرماندهي بسيج ناحيه مسجدسليمان، فرا رسيدن هفته گرامي داشت بسيج را به وي و ساير اعضاي اين ناحيه تبريك و تهنيت عرض نمودند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0