• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ 
نخستین جلسه كارگروه نفت و گاز شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه نفت و گاز شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه تخصصی نفت و گاز شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان روز شنبه 19 مرداد ماه 1398 به میزبانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این نشست آخرین گزارش مطالعات جامع پدافند غیرعامل استان خوزستان در حوزه نفت و گاز توسط مجری طرح ارائه شد و اعضای کارگروه درباره آن بحث و تبادل نظر کردند.

در این نشست مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و رئیس کارگروه نفت و گاز استان خوزستان اظهار داشت: برگزاری چنین نشست هایی با افزایش تعامل و تبادل اطلاعات  میان اعضای کارگروه، ارائه تعاریف علمی و دقیق از اقدام های قبل از بحران، حین بحران و پس از بحران را در تمام حوزه ها فراهم می کند.

مهندس احمد محمدی گفت: باید هرچه بیشتر به بحث پیشگیری توجه شود و خودمان را در برابر تهدیدات به دانش و فناوری نوین مسلح و از دارایی های خود اعم از نیروی انسانی و تاسیسات به نحو درست محافظت کنیم.

سعید فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری نیز در این نشست ضمن تبیین اهداف پدافند غیرعامل در کشور، از حضور تلاشگران نفت در مدیریت بحران سیل استان خوزستان در ابتدای سال جاری تشکر کرد.

در این نشست نمایندگان شرکت های تابع وزارت نفت در استان خوزستان و عضو کارگروه نفت و گاز استان به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

شایان ذکر است با حکم استاندار خوزستان، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان رئیس کارگروه نفت و گاز شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان منصوب شد.

در این کارگروه مدیران عامل شرکت های نفتی مستقر در خوزستان از جمله شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت نفت و گاز اروندان، شرکت پتروشیمی بندر امام، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، پالایشگاه آبادان، شرکت گاز استان خوزستان و بهداشت و درمان نفت اهواز حضور دارند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0