دوشنبه, 29 بهمن 1397 الاثنين, فيفرييه 18, 2019           فارسی English

عنوان : گزارشی از برپایی دهمین نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان
زير عنوان : رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با ارائه گزارشی از روند برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان گفت: این نمایشگاه از نظر کیفی نسبت به سال رشد قابل توجهی داشته است.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ 

گزارشی از برپایی دهمین نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با ارائه گزارشی از روند برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان گفت: این نمایشگاه از نظر کیفی نسبت به سال رشد قابل توجهی داشته است.

رضا طاهری گفت: در این نمایشگاه که به مدت 4 روز از اول آذر  تا چهارم آذرماه 1397 در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز دایر بود  بیش از 220  شرکت داخلی مرتبط با ساخت و تامین قطعات و تجهیزات مورد استفاده نفت و حفاری حضور داشتند.

وی افزود: 70 درصد این شرکت ها سازندگان تجهیزات، 20 درصد تامين کننده و 10 درصد شرکت های دانش بنيان بودند.

طاهری افزود: در این نمایشگاه پنج کتاب تخصصی و فنی شامل فهرست اقلام قطعات یدکی با قابلیت جایگزینی مربوط به پمپ های گابیونتا، منابع نفتي و گازي نامتعارف ارزيابي و توسعه، مهندسي طراحي و عمليات راندن لوله هاي جداري و آستري در چاه هاي نفت و گاز ، آتش‌نشانان؛ قهرمانان بدون پلاك و مديريت دانش در عمل رونمایی شد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ادامه داد: در نمایشگاه امسال 5 قلم کالای کاربردی و راهبردی ساخت داخل شامل جایگاه شیرفرازآوری، لوله های جریانی بدون درز، روتورکامل کمپرسورگازی سولارC-16 ،  مته صخره ای 8 و 2/1 اینچ و جریان سنج کامپیوترS600 که با حمایت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و توسط شرکت های داخلی بخش خصوصی بومی سازی شده اند رونمایی شد.

وی از همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان و شرکت ملی حفاری ایران در برپایی نمایشگاه و اصحاب رسانه به دلیل انعکاس مطلوب اخبار و رویدادهای نمایشگاه قدردانی کرد.


نمایش تعداد بازدیدها : 261

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.