دوشنبه, 29 بهمن 1397 الاثنين, فيفرييه 18, 2019           فارسی English

عنوان : پروژه های پژوهشی باید نیاز محور باشند
زير عنوان : رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: پروژه های پژوهشی باید نیاز محور باشند و به تولید ختم شوند.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ 

مهندس پورقاسم:

پروژه های پژوهشی باید نیاز محور باشند

 

رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: پروژه های پژوهشی باید نیاز محور باشند و به تولید ختم شوند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خيز جنوب، مهندس باقر پورقاسم روز یکشنبه (4 آذرماه 1397) در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: بر این اساس ما به سمت پروژه هایی مثل بومی توربین ها و مته ها رفتیم و موفق شدیم آن را به سرانجام برسانیم.

 

وی افزود: با انجام پروژه های پژوهشی موفق شدیم از سختی ها عبور کنیم و اگر بتوانیم حوزه پژوهش را به خوبی بشناسیم و گام هایمان را به درستی برداریم می ‌توانیم کارهای بزرگی با وجود نابغه های مان انجام دهیم.

 

مهندس پورقاسم تاکید کرد: نگاه ویژه به نبوغ فرزندان ایران اسلامی و ریسک پذیری می ‌تواند ما را در رسیدن به اهدافمان کمک کند.

 

رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به نقش مراکز علمی در توسعه گفت: دانشگاه های ما باید از تحقیق کتابخانه ای به تحقیق عملی و صنعتی روی بیاورند و صنعت نیز تکنولوژی روز را در اولویت قرار دهد.

 

وی با بیان این که گام‌های موثری در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برداشته‌ایم تصریح کرد: این فعالیت ها با همکاری دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان صورت پذیرفته است.


نمایش تعداد بازدیدها : 170

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.