شنبه, 24 آذر 1397 السبت, ديسمبر 15, 2018           فارسی English

عنوان : ساخت دیگ جوشاننده و برج گلیكول كارخانه گازوگازمایع200در شركت آغاجاری
زير عنوان : رئيس گاز و گاز مايع شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري از ساخت ديگ جوشاننده و برج گليكول كارخانه گازوگازمايع20٠ با استفاده از توان سازندگان داخلي خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ 

ساخت ديگ جوشاننده و برج گليكول كارخانه گازوگازمايع200در شركت آغاجاري

رئيس گاز و گاز مايع شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري از ساخت ديگ جوشاننده و برج گليكول كارخانه  گازوگازمايع20٠ با استفاده از توان سازندگان داخلي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري، فيروز عباسي با اعلام اين خبر افزود:‌ در راستاي ايمن سازي مخازن و مبدل ها در تاسيسات گاز وگاز مايع و بالا بردن ضريب راندمان در اين واحدها با استفاده از توانمندي نيروهاي داخلي و حمايت از كالاي ايراني ، پروژه ساخت و نصب ديگ جوشاننده و برج گليكول كارخانه گازوگازمايع 200 انجام گرديد.

وي بيان كرد: با توجه به بررسي هاي صورت گرفته توسط كارشناسان بازرسي فني و خوردگي فلزات، فرسودگي و كاهش ضخامت و با توجه به اهميت لزوم احياي گليكول در كارخانجات گاز و گاز مايع، ساخت ديگ و برج مذكور در دستور كار قرار گرفت.

عباسي گفت: پس از دريافت اطلاعات و بررسي توسط كارشناسان ادارات نگهداري و تعميرات، مهندسي فرآورش، مهندسي گازمايع، مهندسي ساختمان، بازرسي فني و خوردگي فلزات و عمليات گاز و گازمايع با تلاش به موقع همكاران انجام و در هنگام تعميرات اساسي واحد نصب و راه اندازي گرديد.

رئيس گاز و گاز مايع شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري افزود: عمليات ساخت اين ديگ جوشاننده و برج گليكول، با استفاده از توان شركت‌هاي داخلي و در راستاي حمايت از كالاي ايراني انجام گرديد.

 وي درپايان يادآورشد: بي شك اگر توان داخلي در ساخت و تجهيز اين دستگاه بكار گرفته نمي شد راه اندازي كارخانه گاز و گاز مايع 200 امكان پذير نبود و لذا با انجام اين اقدام ارزشمند روزانه از هدررفت گاز و مايعات گازي به ارزش تقريبي 4 ميليارد ريال جلوگيري بعمل آمده است.

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 147

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.