• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ 
    /  3
مراسم تكریم و معارفه رئیس كمیسیون مناقصات شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس کمیسیون مناقصات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد

 در مراسمی با حضور مدیرعامل، تعدادی از مدیران و روسای واحدهای ستادی شرکت مناطق نفت خیز جنوب، مراسم تکریم و معارفه سرپرست سابق و رئیس جدید کمیسیون مناقصات این شرکت روز دوشنبه (4 شهریور 1398) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت­خیز جنوب با اشاره به روش­های متعدد برای امضاء قراردادهای مختلف در حوزه صنعت نفت اظهار داشت: قانون برگزاری مناقصات به روش عمومی علی­رغم اینکه یکسری مشکلات را برای انجام کارهای تخصصی بوجود می­آورد و روند آن بعضا طولانی می­شود اما در شرایط کنونی روشی کامل­تر از این قانون نیست.

مهندس احمد محمدی گفت: انتظار داریم با تعامل و همکاری مضاعف، استفاده از تجربه­های ارزشمند افرادی که در بخش­های مرتبط حضور دارند و با بررسی­های کارشناسانه در راستای تسریع در انجام فرایند مناقصات و اصلاح امور اقدام شود.

در ادامه مراسم، آقای شیدوش کیانی توضیحاتی درخصوص ماهیت کار در کمیسیون مناقصات ارائه داد و اظهار داشت: کمیسیون مناقصات از جایگاه حساسی در سازمان برخوردار است و شناسایی زوایا و نقاط ضعف قانونی، رفع ایرادات آن و انطباق قانون با نوع فعالیت در آن بسیار اهمیت دارد که خوشبختانه با تعهد اخلاقی بالای کارکنان این مجموعه و دانش و تخصص آنها همواره  سعی شده کار به نحو مطلوب انجام شود.  

سیدمحسن نقوی پور نیز ضمن تشکر از مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب به مسئولیت سنگین و پرتنش کمیسیون مناقصات اشاره کرد و گفت: امیدوارم با توکل بر خدا و امانت داری و صداقتی که در کارکنان کمیسیون وجود دارد بتوانیم در جهت پیشبرد اهداف سازمانی گام برداریم.

رئیس کمیسیون مناقصات شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب افزود: تفکر من این است که کمیسیون یک حلقه اتصال است بین فکر و عمل؛ و آنچه که برای توسعه سازمان نیاز است را می توان با تعاملات برون سازمانی اجرایی کرد و تحقق آن با ایجاد شفافیت، سرعت و دقت در کار و همکاری تمامی ارکان شرکت دانست.


در خاتمه اين مراسم مدير عامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب با اهدا لوح از زحمات شیدوش کیانی قدرداني و تشكر كرد، و حكم ریاست کمیسیون مناقصات را به آقاي سیدمحسن نقوی پور تسليم كرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0