• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ 
    /  2
مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب
آزادگان گنجینه های گرانقدر ایران اسلامی هستند

مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب:

آزادگان، گنجینه های گرانقدر ایران اسلامی هستند

 

به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن، نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با آزادگان سرافراز شاغل در مناطق نفت خیز جنوب امروز شنبه (۲۶ مرداد) با حضور مديران توليد و منابع انساني و رئيس امور ايثارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن گرامیداشت اعیاد قربان و غدیرخم گفت: انقلاب اسلامی ایران واقعه منحصر به فرد دوران معاصر است و آزادگان سرافراز این مرز و بوم برای حفظ و پاسداشت آن لباس رزم پوشیدند و با تحمل اسارت و استقامت دربرابر دشمنان اسلام دِین خود را به این نظام ادا کردند.

مهندس احمد محمدی ‌با اشاره به روحیه و وفاداری بالای آزادگان به آب و خاک وطن اسلامی بیان کرد: شما یادگاران شهدای انقلاب اسلامی محسوب می شوید و برقراری امنیت و آسایش ما حاصل تحمل شکنجه های سخت و سالها اسارت شما عزیزان است.

وی آزادگان را گنجینه های گرانقدری برای ایران اسلامی دانست و افزود: جانفشانی و رشادت های شما بسیار با ارزش است و با مرور خاطرات بازگشت شما به میهن اسلامی احساس غرور و افتخار می کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نقش و جایگاه آزادگان در شرایط فعلی را نیز  مهم خواند و بیان داشت: به یقین در عصر حاضر تاثیرگذاری شما کمتر از زمان جنگ نیست چراکه درک شرایط کنونی و جنگ اقتصادی و مبارزه با آن به مراتب پیچیده تر است و ان شاءالله با هوشیاری و جهاد و مبارزه شما خواب هیچ دشمنی برای این مرز و بوم تعبیر نخواهد شد.

در ادامه این نشست آزادگان شاغل در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به بیان دیدگاه ها و مسائل خود پرداختند و در پایان نیز به آنان لوح یادبود اهدا شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0