• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ 
پیام مهندس احمد محمدی مدیرعامل شركت ملی مناطق نفتخیزجنوب به مناسبت ۲۶مرداد سالروز بازگشت آزادگان

پیام مهندس احمد محمدی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب

به مناسبت ۲۶مرداد سالروز بازگشت آزادگان

 

باسمه تعالی

 

جهاد و مقاومت درمقابل متجاوزان و ستم‌پیشگان، فضیلتی است گرانمایه که پیش از به‌دنیا آمدن، در تقدیر آتیه‌ی نزدیکان درگاه احدیت نگاشته می‌شود و آن‌گاه که زمانش فرا برسد، چشم جهانیان را خیره می‌گرداند به صحنه‌هایی بی‌بدیل از حماسه‌های عطرآگین به تربت کربلا ؛ گروهی را شهادت نصیب می‌شود و جمعی را به نشان جانبازی مفتخر می‌سازند و گروهی دیگر در بند و زندان مخوف دشمن، عارفانه مشق پایمردی نموده و به جایگاه "آزادگی" می رسند.

به‌یقین، وصف آزادگی شایسته رادمردانی است که رهایی را در تعلق به معشوق حقیقی و ذات ازلی جسته‌اند، به‌راستی که ردای آزادگی بر قامت سروهای سَهی ایران اسلامی برازنده است.

اینجانب در سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن و همزمان با اعیاد سعید ولایت و امامت، یاد و خاطره‌ی تمامی شهدا و یادگاران دفاع مقدس بویژه شهید آزاده مهندس محمدجواد تندگویان را گرامی داشته، این مناسبت مهم تقویم طلایی میهن عزیز اسلامی را خدمت یکایک آزادگان سرافراز ایران بویژه ایثارگران شاغل در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت‌های تابع تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

بی تردید خانواده بزرگ صنعت نفت به خود می‌بالد که در سایه فرهنگ متعالی جهاد، شاهد همراهی و همدوشی جمعی از یادگاران دفاع مقدس و آزادگان عزیز در خط مقدم جبهه تولید است. ضمن تقدیر و سپاس صمیمانه از اهتمام یکایک این عزیزان به پیشرفت امور صنعت عظیم نفت و حرکت در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، توفیق، تندرستی و عزتمندی روزافزون تمامی پیشکسوتان ایثار و شهادت را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

 

احمد محمدی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب

۲۶مرداد۱۳۹۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0