• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ 
دیدار فرماندار آغاجاری با مدیر عامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب

دیدار فرماندار آغاجاری با مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

فرماندار و دو تن از اعضای شورای شهر آغاجاری روز يكشنبه(13 مرداد 1398) با مدیر عامل شركت ملي مناطق نفت خیز جنوب دیدار و پیرامون مشکلات و نیازمندی­‌های این شهر نفتی مذاکره نمودند.

به گزارش روابط عمومي، در این دیدار دکتر محمد پاکدل فرماندار شهرستان آغاجاری با تشریح وضعیت این شهر، فراهم نبودن زیر ساخت­های شهری، عدم توسعه كسب و کار و مشکل اشتغال جوانان را مهمترین چالش‌های موجود این شهرستان بر شمرد.

مهندس احمد محمدي مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز در این نشست ضمن تأکید بر نقش و جایگاه منطقه نفتخیز آغاجاری در تولید نفت کشور، رفع مشکلات این شهرستان را از طریق تعامل و تشریک مساعی تمام دستگاه‌­های وظیفه‌­مند امکان‌پذیر دانسته و یادآور شد: رویکرد وزرات نفت کمک به توسعه و عمران شهرهای نفتخیز و تعامل و همکاری با مسئولان امور در این شهرهاست و این شرکت از هیچ کوششی در این راستا دریغ نخواهد کرد.

در ادامه این نشست اعضای شورای شهر آغاجاري با ارائه فهرستي از اولویت های این شهر برای عمران و توسعه شهری خواهان پیگیری و همکاری شركت ملي مناطق نفت خیز جنوب و کمک به اجرایی شدن تدریجی این پروژه ها شدند.

تکمیل تونل و جاده ارتباطی رامشیر- آغاجاری، از سرگیری فعالیت پروژه بیمارستان، ایجاد ایستگاه آتش نشانی شرکتی و راه اندازی موزه نفت در آغاجاری از جمله درخواست های مطرح شده در این نشست بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0