• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ 
    /  3
آیین تكریم و معارفه رئیس مجتمع آموزش فنون مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد

آيين تكريم و معارفه رئيس مجتمع آموزش فنون مناطق نفتخيز جنوب برگزار شدآيين تكريم و معارفه رئيس پيشين و سرپرست جديد مجتمع آموزش فنون اهواز روز يكشنبه 6 مردادماه برگزار شد .


به گزارش روابط عمومي، مديرعامل مناطق نفتخيز جنوب در اين آيين بيان كرد: يكي از مهمترين پارامترهاي توانمندسازي نيروي انساني توجه به آموزش، داشتن برنامه منسجم و قابل اندازه گيري و ارزيابي و پايش مستمر آنهاست .

مهندس احمد محمدي افزود: نيروي انساني سازمان همواره بايد احساس نشاط و سرزندگي كند تا بتواند بهرهوري و نقش آفريني داشته و درنهايت به سمت خلق تكنولوژي و ايجاد ارزش افزوده براي سازمان حركت كند در غير اين‌صورت دچار روزمرگي شده و انگيزه اي براي ادامه مسير نخواهد داشت .


وي به خدمات ارزنده مجتمع آموزش فنون اهواز اشاره كرد و گفت: اين مجتمع جزو مراكز مهم و استراتژيك سازمان است كه هم در داخل سازمان و هم خارج از آن به‌طور جدي اثربخش بوده اما تا نقطه مطلوب فاصله دارد .

مهندس محمدي مهارت و دانش اساتيد و افراد باتجربه اين مجتمع را منحصر به فرد دانست و تاكيد كرد: وجود چنين نخبگاني در صنعت نفت يك سرمايه ارزشمند محسوب مي شوند و مي توان با كمك اين سرمايه تحولي در ارتقاي دانش كاركنان بويژه نسل جوان ايجاد كرد.


مديرعامل مناطق نفتخيز جنوب به انتصابات در سازمان اشاره كرد و گفت: تغيير و جابه جايي افراد نيز براي ايجاد تحرك و پويايي، تحول و تغيير و خلق نگرش هاي نوين در سازمان ضروري است .

در ادامه اين نشست، رئيس پيشين مجتمع آموزش فنون اهواز گفت: در ابتداي ورودم به اين مجتمع يكي از مهمترين اقداماتي كه انجام دادم استعداديابي و شناسايي افراد متخصص و به كارگيري نيروهاي مجرب و مستعد براي تحول در امور آموزشي بود .


سعيد غلامي با تشكر از مديرعامل مناطق نفتخيز جنوب و آرزوي موفقيت براي آقاي صفي خاني گفت: از همكاري و زحمات كليه كاركنان مجتمع آموزش فنون اهواز تشكر و قدرداني مي كنم و اميدوارم با شناخت بهتر فرصت هاي موجود در اين مجتمع و اتكاي به برنامه و طرح عملياتي پيشرفت اين سازمان تداوم پيدا كند.


در اين نشست مهندس علي صفي خاني سرپرست مجتمع آموزش فنون اهواز نيز با تشكر از زحمات آقاي غلامي اظهاركرد: مناطق نفتخيز جنوب به مانند يك كشتي است و دستورات كاپيتان اين كشتي از صدر تا ذيل سازمان لازم الاجراست .


وي با اشاره به سوابق خدمت در بخش آموزش ايمني گفت: با آموزش و مسائل و مشكلات آن كاملا آشنا هستم و همواره خود را نيازمند آموزش مي دانم .


علي صفي خاني ادامه داد: مجتمع آموزش فنون يك مركز مقدس و محل تجمع نخبگان و فرهيختگان صنعت است بنابراين انتظار دارم با تشريك مساعي و خرد جمعي به پيشرفت امور اين مجتمع و سرآمدي آن كمك كنيم و به اين فكر كنيم كه به ديگران نور ببخشيم تا احترام و عزت و سربلندي سازمان و نيروها حفظ شود. .


وي در پايان گفت: مناطق نفتخيزجنوب همواره براي من يك دانشگاه بزرگ بوده است و از اين حيث خود را متعلق و مديون اين مجموعه مي دانم و حاضرم براي صيانت از ارزش هاي والاي اين سازمان و تعالي آن جانفشاني نمايم.


فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان سخنران پاياني اين مراسم بود و گفت: از زحمات آقاي غلامي و مجموعه ايشان در  همكاري صميمانه با بسيج در برگزاري دوره هاي آموزشي و اسكان كاروان راهيان نور قدرداني مي كنم .


وي با اشاره به تلاش‌هاي آقاي صفي خاني در حوادث مختلف از جمله حادثه چاه رگ سفيد، پتروشيمي بوعلي، حوادث خطوط لوله وبحران سيل براي ايشان آرزوي توفيق و سربلندي كرد .


سرهنگ ممبيني با بيان روايتي از پيامبر اكرم (ص) بر اهميت مقوله آموزش تاكيد كرد و با گراميداشت ياد و خاطر شهيدان علي جمال پور قشقايي  و سيد مهرداد مجدزاده كه از اساتيد اين مركز بودند از آمادگي حوزه مقاومت بسيج شهيدتندگويان براي هرگونه همكاري با مجتمع آموزش فنون اهواز خبر داد .در خاتمه اين مراسم مدير عامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب با اهدا لوح از زحمات سعيد غلامي قدرداني و تشكر كرد، و حكم سرپرستي مجتمع آموزش فنون اهواز را به آقاي علي صفي خاني تسليم كرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0