• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ 
    /  3
آیین تكریم و معارفه رئیس بازرسی و پاسخگویی به شكایت مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد

آيين تكريم و معارفه رئيس بازرسي و پاسخگويي به شكايت مناطق نفتخيز جنوب برگزار شد

 

آيين تكريم و معارفه رئيس پيشين و جديد بازرسي و پاسخگويي به شكايات مناطق نفتخيز جنوب روز يكشنبه 6 مردادماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، مهندس احمد محمدي در اين آيين با تأكيد بر اهميت وظايف اين واحدستادي گفت: بخش عمده كار بازرسي و پاسخگويي به شكايات پيشگيري، رصد كردن و اصلاح امور است.

مديرعامل مناطق نفتخيز جنوب تأثيرگذاري بازرسي و پاسخگويي به شكايات را در تمام بخش هاي مختلف سازمان مهم ارزيابي كرد و افزود: در راستاي تحقق اهداف سازمان و رشد و توسعه صنعت نفت نقش و اثرگذاري بازرسي بسيار بارز و حياتي است.

وي تصريح كرد: بازرسي و پاسخگويي به شكايات از طريق اعمال شيوه نظام‌مند و سيستم محور، پرهيز از سليقه گرايي، اجراي اصولي و صحيح فعاليت ها متناسب با شرايط روز، بازنگري در وظايف و اولويت بندي آنها با انجام برنامه ريزي دقيق و منظم مي تواند به  بهبود عملكرد سازمان كمك كند.

مهندس محمدي ضمن قدرداني از زحمات ارزنده آقاي محمدرضايي در عرصه هاي مختلف افزود: حجم فعاليت هاي اين واحد بسيار زياد است و متناسب با تعداد نيروهاي موجود در آن نيست چرا كه طيف وسيعي از امور را چه در عرصه پيشگيري و چه اصلاح امور برعهده دارند بنابراين ضروري است با همياري و كمك به شيوه درست و منطقي در جهت بهبود فرايند قدم برداريم.

وي بيان كرد: ما در يك جنگ اقتصادي هستيم و براي مقابله با مشكلات و تهديدات موجود نهايت تعاون و همكاري بايستي صورت پذيرد تا نقصان ها و كمبودها برطرف شده و صنعت نفت كه متعلق به آحاد مردم است به سرمنزل مقصود برسد.

در ادامه آقاي محمدرضايي رئيس پيشين بازرسي و پاسخگويي به شكايات به ايراد سخن پرداخت و گفت: از همان ابتداي شروع به كار با استراتژي پيشگيري و مطابق با برنامه و منشور اخلاقي در بازرسي جهت تحقق اهداف سازمان برنامه هايمان را آغاز كرديم.

وي ادامه داد: انصاف، استدلال، استقلال در بررسي ها، امانت داري، رعايت حريم خصوصي افراد از جمله مواردي است كه همواره در حرفه ما حائز اهميت بوده و در سرلوحه كار ما قرار دارند.

محمدرضايي به ارائه گزارشي از زمان تصدي خود در اين واحد پرداخت و افزود: احياي ساختار اداري و به روزآوري زيرساخت ها و بسترهاي ارتباطي، فعال كردن سامانه بازرسي، و تمركز بر حل مسائل در درون سازمان،  از جمله كارهايي بود كه نهايت تلاشمان را براي تحقق آنها به كار گرفتيم.

رئيس جديد بازرسي و پاسخگويي به شكايت نيز با تشكر از حُسن اعتماد مديرعامل گفت: اميدوارم با كمك تمامي همكاران و رهنمودهاي آنان بتوانم اقدام مثبتي در جهت ايجاد يك سيستم پاك بردارم.

فالح فرج الله چعب افزود: بنا داريم در سه حوزه اصلي: زماني (ايجاد برنامه ريزي هاي بلندمدت و كوتاه مدت)، مكاني (ستادي، عملياتي و برون سازماني) و عملكردي (امور توليد، امور فني، امور حقوقي و روابط كاركنان) برنامه اي منسجم و يكپارچه را به منظور سيستمي نمودن اين واحد به‌كار بگيريم.

وي در پايان گفت: اين سازمان نياز به تغيير و تحول اساسي خواهد داشت چرا كه برخي از مسائل مغفول مانده و تلاش ما بر اين خواهد بود كه رسيدگي به شكايات را تبديل كنيم به رسيدگي به درخواست هاي كاركنان تا اين سيستم به‌صورت پويا و كارآمد عمل كند.

در خاتمه این مراسم مدير عامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب با اهدا لوح از زحمات خدارحم محمدرضایی قدردانی و تشکر کرد، و حکم رییس بازرسی و پاسخگویی به شکایات را به آقای فالح فرج اله چعب تسليم كرد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0