• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ 
به همت مناطق نفتخیز جنوب حدود 7000 هكتار از اراضی كشاورزی دشت آزادگان از آب تخلیه شد

به همت مناطق نفتخيز جنوب حدود 7000 هكتار از اراضي كشاورزي دشت آزادگان از آب تخلیه شد

به همت شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب حدود 7000 هكتار از اراضي كشاورزي سيل زده دشت آزادگان به منظور آماده سازی برای کشت تابستانه و پاییزه از آب تخلیه شد.

به گزارش روابط عمومی، مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در امور پیگیری و اجرایی با بیان این مطلب گفت: پيرو تصميم قرارگاه بازسازي و نوسازي استانداري خوزستان در خصوص تخليه آب مزارع دشت آزادگان، اين شركت 21 دستگاه انواع ماشين آلات و تجهيزات خود را شامل كمپرسي، كشنده تريلر، تانكر سوخت، بنزكرن، بلدوزر، بيل مكانيكي، لودر و خودروي سبك به اين امر اختصاص داد.

 مهندس محمد خانچی اظهار داشت: با استقرار تجهیزات و ماشین آلات مديريت عمليات ترابري و پشتيباني توليد مناطق نفت خیز جنوب، 5 نقطه از سيل بندهاي تخريب شده در زمان سيلاب ترميم و حدود 7000 هكتار از اراضي كشاورزي روستاهاي دفار، دبيه، كسر، صفاف/شماريه و مسير چزابه دشت آزادگان از آب خارج و آماده كشت تابستانه و پاييزه شد.

 وي با بيان اينكه اين اقدامات در مدت 14 روز انجام شد از زحمات كاركنان مديريت عمليات ترابري و پشتيباني توليد كه در اين گرماي طاقت فرسا و شرايط محيطي نامناسب به مردم شريف دشت آزادگان خدمت رساني كردند تقدير و تشكر نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0