• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ 
    /  2
دیدار مدیر منابع انسانی شركت ملی نفت ایران با كاركنان عملیاتی مارون

ديدار مدير منابع انساني شركت ملي نفت ايران با كاركنان عملياتي مارون

 

مدير منابع انساني شركت ملي نفت ايران پنجشنبه، 30 خرداد ، با كاركنان مجتمع صنعتي شماره 4 شركت بهره برداري نفت و گاز مارون ديدار كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون دكتر مولايي هدف از انجام اين ديدار را آشنايي با مشكلات كاركنان واحدهاي عملياتي اين شركت در سطوح مختلف از رسمي تا اركان ثالث عنوان كرد و گفت: دشواري كار در حوزه ي مناطق نفتخيز جنوب با وجود گرماي مفرط  و  طولاني مدت علاوه بر ماهيت سخت و پيچيده فرايند توليد بر هيچ كس پوشيده نيست اما همواره مسائل و مشكلات خاصي در لايه هاي مختلف منابع انساني وجود دارد كه تنها با گفتگوي رودرو و حضور در واحدهاي عملياتي قابل شناسايي و پيگيري است.

وي پس از بازديد و گفتگوي گروهي و شخصي با كاركنان مجموعه صنعتي شماره 4 مارون اذعان داشت: اقدامات لازم در راستاي رفع مشكلات كاركنان  اتخاذ خواهد شد چرا كه سرمايه انساني، ارزشمندترين دارايي شركت ملي نفت ايران است و لازم است با يك اولويت ويژه، نسبت به تامين خواسته هاي اين قشر كوشا، متعهد و متخصص صنعت نفت كشوروارد عمل شد.

گفتني است مديران منابع انساني شركت هاي ملي مناطق نفتخيز جنوب و بهره برداري نفت و گاز مارون نيز در اين ديدار، مدير منابع انساني شركت ملي نفت ايران را همراهي كردند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0